Попробуйте в новом дизайне

Insurance programm

Класична

основний пакет Основний пакет передбачає надання невідкладної амбулаторної, невідкладної стаціонарної та невідкладної стоматологічної допомоги, медикаменти, медичне транспортування, репатріацію та евакуацію.

Оптимальна

основний пакет Основний пакет передбачає надання невідкладної амбулаторної, невідкладної стаціонарної та невідкладної стоматологічної допомоги, медикаменти, медичне транспортування, репатріацію та евакуацію.
затримка рейсу Передбачає відшкодування при затримці авіарейсу на термін більше 4 годин в межах 50 євро.
затримка багажу Передбачає відшкодування при затримці багажу на термін більше 4 годин в межах 50 євро.
подовження перебування Передбачає відшкодування витрат на проживання у готелі у разі подовження перебування застрахованої особи за кордоном, якщо в цьому є необхідність, підтверджена лікарем. Виплата відбувається в межах 500 євро.

Преміальна

основний пакет Основний пакет надання невідкладної амбулаторної, невідкладної стаціонарної та невідкладної стоматологічної допомоги, медикаменти, медичне транспортування, репатріацію та евакуацію.
затримка рейсу Передбачає відшкодування при затримці авіарейсу на термін більше 4 годин в межах 100 євро.
затримка багажу Передбачає відшкодування при затримці багажу на термін більше 4 годин в межах 100 євро.
подовження перебування Передбачає відшкодування витрат на проживання у готелі у разі подовження перебування застрахованої особи за кордоном, якщо в цьому є необхідність, підтверджена лікарем.Виплата відбувається в межах 500 євро.
знищення багажу Передбачає виплату при повному знищенні зареєстрованого місця багажу. Виплата відбувається в межах 200 євро.
юридична допомога Передбачає організацію послуг адвоката при настанні ДТП, якщо застрахованій особі пред’явлено судовий позов.Виплата відбувається в межах 1000 євро.
транспортування дитини в Україну Передбачає компенсацію витрат на транспортування дитини (дітей) застрахованої особи віком до 15 років до місця постійного проживання у разі госпіталізації застрахованої особи. Виплата відбувається в межах 300 євро на одну дитину.

Страховий випадок

ЩО РОБИТИ ПРИ НАСТАННІ СТРАХОВОГО ВИПАДКУ

При настанні страхової події, що передбачена договором, необхідно одразу звернутись до сервісного центру Асистуючої компанії (ТОВ «БАЛТ АССИСТАНС» за контактами екстренного виклику, що вказані на картці, або договорі (полісі), і повідомити наступну інформацію:

 • Прізвище, ім'я,
 • Ваш контактний телефон,
 • Місцезнаходження (країну, місто, готель тощо),
 • Номер страхового полісу,
 • Дату початку і закінчення дії полісу,
 • Описати подію та повідомити, яка допомога необхідна,

Бажано контакти сервісного центру мати завжди при собі, а краще внести до списку свого мобільного телефону.

Сервісний центр Ассистуючої компанії працює цілодобово, без вихідних і святкових днів. Співробітники сервісного центру розмовляють російською/ українською мовами, організують необхідну допомогу, дадуть рекомендації що слід робити застрахованій особі в ситуації, що сталася.

ЯК ПОДАТИ ЗАЯВУ ПРО НАСТАННЯ СТРАХОВОГО ВИПАДКУ

При самостійній оплаті послуг передбачених договором медичних витрат в термін, що не перевищує 30-ти календарних днів після повернення в Україну з закордонної поїздки (протягом якої відбувся випадок), або 5-ти днів після отримання інвалідності, а у випадку смерті Застрахованої особи, спадкоємці не пізніше 7(семи) місяців з моменту настання страхового випадку, необхідно надати до Страхової компанії заяву та відповідним чином оформлені документи:


У випадку, якщо оригінали документів пересилаються поштою, рекомендується відправити їх листом з повідомленням, за адресою:

04070 м. Київ, вул. Братська 14, 3 під’їзд, 6 поверх, БЦ «Ільїнський»

АТ «СК «AXA Страхування», відділ врегулювання збитків Департамент особистого страхування,

У вас виникли запитання, щодо переліку документів, телефонуйте: тел. 499-2-499, та попросіть секретаря з’єднати Вас з співробітником відділу врегулювання збитків Департаменту особистого страхування.

ВИПЛАТА СТРАХОВОГО ВІДШКОДУВАННЯ


Рішення про страхову виплату, або відмову у страховій виплаті, приймається Страховиком після отримання всіх документів, необхідних для здійснення страхової виплати, протягом 15 (п’ятнадцяти) робочих днів.

Страховик здійснює страхову виплату, або письмово повідомляє про відмову у страховій виплаті, протягом 10 (десяти) робочих днів з дня прийняття рішення про страхову виплату або відмову у страховій виплаті.

Отримати страхове відшкодування може:

 • застрахована особа, або
 • один з батьків неповнолітньої застрахованої особи, або
 • спадкоємець згідно чинного законодавства

Страхове відшкодування на вибір застрахованої особи може бути здійснено:
 • через систему “Аваль-Експрес” (в будь-якому відділенні АППБ „Аваль” на території України при пред`явленні паспорту та ідентифікаційного податкового номеру);
 • на банківський рахунок (картку) застрахованої особи.

Після перерахування коштів Страхова компанія надсилає СМС повідомлення застрахованій особі на тел. номер, зазначений в заяві на відшкодування.

У разі відмови в виплаті (повній/частковій) Страхова компанія надсилає застрахованій особі лист на адресу проживання з зазначенням причини відмови.

Countries and sums insured
Оферта 20/T (Договір добровільного страхування подорожуючих за кордон (приєднання)) від 01.11.2014р
Оферта 21/T (Договір добровільного страхування подорожуючих за кордон (приєднання)) від 01.10.2014р
Оферта 05/T (Договір добровільного страхування подорожуючих за кордон (приєднання)) від 01.10.2014р
Оферта 06/B (Договір добровільного страхування багажу (приєднання)) від 01.10.2014р
Оферта 07/L (Договір добровільного страхування життя (приєднання)) від 01.10.2014р

Наберите

+380 (44) 377-5751

и мы Вам перезвоним!